facebook
×
KOLOBRZEG.COM - Internetowy Informator

Kołobrzeg Turystyka morska

Wyniki wyszukiwania

Chcielibyśmy zaprosić Państwa do wzięcia udziału w niezwykłej morskiej przygodzie, jaką gwarantuje organizowane przez nas rejsy wędkarskie. Wędkarstwo morskie ,cieszy się coraz większą popularnością zarówno wśród turystów, pragnących spędzić czas w nieco inny sposób, jak również amatorów wędkarstwa, dla których łowienie dorsza oraz innych ryb morskich jest jedną z największych pasji. Kołobrzeg, tutaj Państwa zapraszamy i gwarantujemy moc niezapomnianych wrażeń, wśród fal pięknego Bałtyku. Dysponujemy jachtami motorowymi Baltic Condor, oraz Melani, które wykorzystywane były przez Niemiecką Policję do prac patrolowo – pościgowych. Ich niezawodna konstrukcja i moc silnika, pozwalają na szybkie i bezpieczne przemieszczenie się pomiędzy łowiskami, w efekcie czego, połowy dorsza są niezwykle owocne.

Jacht motorowy Hydra jest jednostką stalową o długości 17,75m przystosowaną do uprawiania turystyki na wodach morskich oraz do przewozu wędkarzy zajmujących się sportowym połowem ryb na akwenach morskich do 50 Mm od brzegu. Zabieramy na pokład 17 wędkarzy. Jednostka posiada wszelkie zabezpieczenia ratunkowe. posiadamy wszystkie niezbędne pozwolenia i certyfikaty. Doświadczona załoga, wygodny pokład i miejsca do połowu ryb.

Wędkarstwo Morskie KOLIAS

+48 603 767 044

Zapraszamy na rejsy turystyczno - wędkarskie dużym stalowym kutrem, o wysokiej dzielności morskiej. Stalowy kuter rybacki zakupiony został w Norwegii i całkowicie przebudowany w Polsce w latach 2011-2012. Statek posiada bardzo dużą dzielność morską (stabilność, dobrze trzyma się na fali), ma za sobą również rejsy po Atlantyku.

Statek Jantar przez cały rok prowadzi pasażerską żeglugę międzynarodową pomiędzy polskim portem Kołobrzeg i duńskim portem Nexo na wyspie Bornholm. Nowoczesne wyposażenie zapewnia pasażerom komfort i bezpieczeństwo w każdych warunkach. Oprócz rejsów liniowych zajmujemy się organizacją konferencji, przyjęć okolicznościowych, bankietów i obsługą szkoleń połączonych z rejsem po morzu oraz atrakcyjnym programem zwiedzania Bornholmu. Można również wyczarterować statek na rejs dowolnie wybraną trasą na morzu Bałtyckim. Tel.: +48 94 352-43-01

MARINA SOLNA KOLOBRZEG

+48 785 882 842

Marina Solna w Kołobrzegu to doskonałe miejsce dla żeglarzy i motorowodniaków spragnionych wspaniałej przygody. Tutaj tradycje morskie łączą się z nowoczesnością a marinę odwiedzają co roku jachty z całego świata. Marina powstała w ramach projektu Zachodniopomorskiego Szlaku Żeglarskiego wspierającego modernizacje i budowę marin w Województwie Zachodniopomorskim. .

Rejsy wędkarskie indywidualne i grupowe: wyprawy 10 godzinne, wyprawy 12 godzinne, wyprawy 15 godzinne, wyprawy kilkudniowe na łowiska wokół wyspy Bornholm z zawinięciem do dowolnego portu na wyspie i noclegiem na jachcie. Organizujemy również rejsy “pod klienta”.

Scopri steroidi con prezzi a partire da 5 euro https://italiafarmaci24.com/. Offriamo consegna in Italia e in altri paesi. Non perdere le offerte speciali e i vantaggi esclusivi.