facebook
×
KOLOBRZEG.COM - Internetowy Informator

Aktualności

  • PLATYNOWY KONCERT jest podsumowaniem 55 letniej działalności Zespołu. W blisko 2 godzinnym programie, usłyszycie Państwo największe przeboje z początkowego okresu działalności Grupy, nowe propozycje Zespołu i zobaczycie historię zespołu w przekazie multimedialnym. Koncert odbędzie się w piątek 17 czerwca o godz. 19:00 w Amfiteatrze kołobrzeskim przy ulicy Fredry. Bilety dostępne na stronie www.kupbilecik.pl   więcej»

  • "Republika" to solowy projekt Tymona Tymańskiego, w którym artysta podjął się zmierzenia z nowofalową ikoną lat 80. Na koncert zaprasza Regionalne Centrum Kultury w Kołobrzegu im. Z. Herberta, przy ul. Solnej 1. Start godz.: 18:00, sala widowiskowa RCK. Bilety do nabycia w kasie RCK lub na stronie Kupbilecik.pl więcej»

  • Hotel AQUARIUS SPA***** zaprasza  na uroczyste Święta Wielkanocne ze słodkimi mazurkami i aromatycznym żurkiem. Pakiet Wielkanocny obejmuje 3 noclegi w przytulnych, klimatyzowanych pokojach z balkonami; wielkopostny bufet kolacyjny w Wielki Piątek; wyśmienity bufet śniadaniowy w Wielką Sobotę; uroczyste święcenie potraw w Wielką Sobotę; tradycyjne Śniadanie Świąteczne w Niedzielę i Poniedziałek Wielkanocny; bufet słodkości z ponczem...więcej»

  • Centrum Zdrowia i Relaksu Verano zaprasza do spędzenia wspólnego weekendu z ukochaną osobą, przyjaciółką lub przyjaciółmi w ten wyjątkowy czas dla kobiet. Weekendowy pakiet Dzień Kobiet ( pobyt w terminie 04-06.03.2022 r. oraz 11-13.03.2022 r.) zawiera: wino i słodką niespodziankę na powitanie w pokoju; noclegi w komfortowym apartamencie; całodzienne wyżywienie; basen solankowy ze strefą saun i jacuzzi; relaksujący masaż ciała; odprężające...więcej»

  • Romantyczne walentynki nad morzem w Hotelu Leda**** SPA ze specjalnym pakietem ( pobyt w  terminie od 10 do 20 lutego) dla zakochanych. Obejmuje on m.in.: 2 noclegi ze śniadaniem w formie bufetu ( niedzielne śniadanie z prosseco ); romantyczną kolację z kieliszkiem wina (menu pełne afrodyzjaków, kolacja serwowana); kolację w formie bogatego bufetu* (woda i herbata w cenie); romantyczny wystrój pokoju; słodki prezent w pokoju na...więcej»

  • W dniach od 14 stycznia do 26 lutego Hotel Diva SPA zaprasza na ferie zimowe nad morzem w Kołobrzegu. Szczególnie na najmłodszych gości czeka wiele atrakcji, m.in.: masaż relaksacyjny dla dziecka " sen na chmurce", gry i zabawy w wodzie, pokaz iluzji, warsztaty artystyczne, mini disco. więcej»