facebook
×
KOLOBRZEG.COM - Internetowy Informator
B1 -AQUARIUSS
senator

Pogoda

Temperatura: °C Opady: mm Prędkość wiatru: km/h Wilgotność powietrza: % Kierunek wiatru: ° Zachmurzenie: % Ciśnienie atmosferyczne: mb Widoczność: km

  Kołobrzeg Atrakcje Turystyczne

  Polecane

  OCEANARIUM

  +48 509 190 298

  Poznaj bajeczny świat rafy koralowej, niebezpieczne rekiny, mureny, skrzydlice, rogatnice i inne drapieżniki z mórz i oceanów całego świata. Na niezapomniane wrażenia zaprasza oceanarium. Serdecznie zapraszamy na zajęcia z zakresu ekologii, przyrody i biologii w oceanarium. W ramach stałej ekspozycji prezentujemy szeroką gamę słodkowodnych i słonowodnych tropikalnych gatunków ryb (rekiny, płaszczki, mureny, nadymki), koralowców, ukwiałów, a wszystko w zachwycającej scenerii środowiska wodnego. Dwupoziomowe Oceanarium jest zwieńczeniem 20-lecia naszej pracy. Prezentowane okazy będą pochodziły z Morza Czerwonego, Oceanu Spokojnego i Indyjskiego. Chcemy zaprezentować również ryby z Ameryki Południowej, Afryki i Azji.

  Wyniki wyszukiwania

  Rejsy morskie JAMES COOK

  +48 601 56 47 87

  Rejsy w morze do 100 mil morskich, rejsy na wyspę Bornholm, rejsy do innych portów, rejsy w morze dla wędkarzy, rejsy okolicznościowe, możliwość wynajęcia całej jednostki na kilka dób dla grupy osób, wynajem na spotkania biznesowe. Zapewniamy wyżywienie w trakcie rejsów. Nasza jednostka zapewnia Państwu komfortowe warunki do spędzenia prawdziwej morskiej przygody.

  Marina Solna w Kołobrzegu to doskonałe miejsce dla żeglarzy i motorowodniaków spragnionych wspaniałej przygody. Tutaj tradycje morskie łączą się z nowoczesnością a marinę odwiedzają co roku jachty z całego świata. Marina powstała w ramach projektu Zachodniopomorskiego Szlaku Żeglarskiego wspierającego modernizacje i budowę marin w Województwie Zachodniopomorskim. .

  MUZEUM 6D

  +48 94 716 22 44

  Jeżeli do tej pory słowo muzeum kojarzyło Wam się z ziewaniem, ochronnymi kapciami nie do pary i kustoszem powtarzającym jak mantrę „nie dotykać”, kiedy tylko chcieliście zbliżyć się do eksponatu, który i tak był za szybką… niedługo zmienicie zdanie. Już wkrótce, bo 30 kwietnia zaprosimy Was do Kołobrzegu na wycieczkę po Muzeum 6D – jedynym takim miejscu w Europie. Obecnie kończymy prace związane z aranżacją przestrzeni ekspozycyjnej naszego muzeum. Konstruujemy również ofertę tak, by w pełni odpowiadała Waszym oczekiwaniom. W zakładce OFERTA znajdziecie krótki opis atrakcji, jakie będą na Was czekać podczas zwiedzania naszego muzeum. Do 30 kwietnia zostało jeszcze trochę czasu jednak warto uzbroić się w cierpliwość, bo jak się za chwilę przekonacie – jest na co czekać. Czegoś takiego jeszcze nie widzieliście.

  Muzeum Oręża Polskiego w Kołobrzegu zostało powołane w dniu 9 maja 1963 roku na mocy Zarządzenia nr 7/63 Prezydium Powiatowej Rady Narodowej w Kołobrzegu. W latach 1963-1999 organem prowadzącym był Wojewoda Koszaliński. Od 1999r muzeum jest samorządową instytucją kultury prowadzoną przez Powiat Kołobrzeski.

  MORSKA ODYSEJA

  +48 94 3553412

  Chcesz wypocząć? Przyjedź do Nas!!! Każdego dnia, o każdej porze roku czeka na Państwa miejsce, w którym dorośli mogą poddać się kojącemu działaniu wody, a dzieci oddać się beztroskiej zabawie w basenie lub wodnej rynnie. Tym miejscem jest właśnie Kompleks Basenów ,,Morska Odyseja” przy Sanatorium Uzdrowiskowym Bałtyk w urokliwym Kołobrzegu, w którym każdy znajdzie swój sposób na przyjemne spędzenie czasu. Oddajemy do Państwa dyspozycji basen pływacki i solankowy, gejzery, bicze, kaskady oraz jacuzzi na 4 i 10 osób z widokiem na Morze Bałtyckie. Świat saun spełnia oczekiwania nawet najbardziej wymagających… sauna sucha, parowa i na podczerwień rozgrzewają nawet najbardziej zmarzniętych.

  Rejsy wędkarskie indywidualne i grupowe: wyprawy 10 godzinne, wyprawy 12 godzinne, wyprawy 15 godzinne, wyprawy kilkudniowe na łowiska wokół wyspy Bornholm z zawinięciem do dowolnego portu na wyspie i noclegiem na jachcie. Organizujemy również rejsy “pod klienta”.