facebook
×
KOLOBRZEG.COM - Internetowy Informator

Kołobrzeg Atrakcje Turystyczne

Polecane

OCEANARIUM

+48 509 190 298

Na mapie Kołobrzegu znajdziecie wyjątkowe miejsce, pełne wspaniałych, morskich stworzeń. Wizyta w Nowym Oceanarium to nie tylko świetna zabawa i zachwycające zwierzęta, ale też wspaniała lekcja przyrody dla małych i dużych.

Wyniki wyszukiwania

MARINA SOLNA KOLOBRZEG

+48 785 882 842

Marina Solna w Kołobrzegu to doskonałe miejsce dla żeglarzy i motorowodniaków spragnionych wspaniałej przygody. Tutaj tradycje morskie łączą się z nowoczesnością a marinę odwiedzają co roku jachty z całego świata. Marina powstała w ramach projektu Zachodniopomorskiego Szlaku Żeglarskiego wspierającego modernizacje i budowę marin w Województwie Zachodniopomorskim. .

MUZEUM 6D

+48 94 716 22 44

Jeżeli do tej pory słowo muzeum kojarzyło Wam się z ziewaniem, ochronnymi kapciami nie do pary i kustoszem powtarzającym jak mantrę „nie dotykać”, kiedy tylko chcieliście zbliżyć się do eksponatu, który i tak był za szybką… niedługo zmienicie zdanie. Już wkrótce, bo 30 kwietnia zaprosimy Was do Kołobrzegu na wycieczkę po Muzeum 6D – jedynym takim miejscu w Europie. Obecnie kończymy prace związane z aranżacją przestrzeni ekspozycyjnej naszego muzeum. Konstruujemy również ofertę tak, by w pełni odpowiadała Waszym oczekiwaniom. W zakładce OFERTA znajdziecie krótki opis atrakcji, jakie będą na Was czekać podczas zwiedzania naszego muzeum. Do 30 kwietnia zostało jeszcze trochę czasu jednak warto uzbroić się w cierpliwość, bo jak się za chwilę przekonacie – jest na co czekać. Czegoś takiego jeszcze nie widzieliście.

Muzeum Oręża Polskiego w Kołobrzegu zostało powołane w dniu 9 maja 1963 roku na mocy Zarządzenia nr 7/63 Prezydium Powiatowej Rady Narodowej w Kołobrzegu. W latach 1963-1999 organem prowadzącym był Wojewoda Koszaliński. Od 1999r muzeum jest samorządową instytucją kultury prowadzoną przez Powiat Kołobrzeski.

MORSKA ODYSEJA

+48 94 3553412

Chcesz wypocząć? Przyjedź do Nas!!! Każdego dnia, o każdej porze roku czeka na Państwa miejsce, w którym dorośli mogą poddać się kojącemu działaniu wody, a dzieci oddać się beztroskiej zabawie w basenie lub wodnej rynnie. Tym miejscem jest właśnie Kompleks Basenów ,,Morska Odyseja” przy Sanatorium Uzdrowiskowym Bałtyk w urokliwym Kołobrzegu, w którym każdy znajdzie swój sposób na przyjemne spędzenie czasu. Oddajemy do Państwa dyspozycji basen pływacki i solankowy, gejzery, bicze, kaskady oraz jacuzzi na 4 i 10 osób z widokiem na Morze Bałtyckie. Świat saun spełnia oczekiwania nawet najbardziej wymagających… sauna sucha, parowa i na podczerwień rozgrzewają nawet najbardziej zmarzniętych.

Rejsy wędkarskie indywidualne i grupowe: wyprawy 10 godzinne, wyprawy 12 godzinne, wyprawy 15 godzinne, wyprawy kilkudniowe na łowiska wokół wyspy Bornholm z zawinięciem do dowolnego portu na wyspie i noclegiem na jachcie. Organizujemy również rejsy “pod klienta”.

Scopri steroidi con prezzi a partire da 5 euro https://italiafarmaci24.com/. Offriamo consegna in Italia e in altri paesi. Non perdere le offerte speciali e i vantaggi esclusivi.