facebook
×
KOLOBRZEG.COM - Internetowy Informator

Kołobrzeg » noclegi

Kołobrzeg jest kurortem gdzie ogromną popularnością cieszą się domki letniskowe. Walory polskiego wybrzeża oraz bardzo dobra infrastruktura zapewniają domkom popularność w sezonie letnim. Ten rodzaj noclegu gwarantuje wypoczynek z czystym nadmorskim powietrzem, w korzystnych lokalizacjach względem plaży.

Domki letniskowe

Ajna Park to całoroczne, murowane, dwupokojowe domki dla 4-6 osób. Obiekt położony jest w strefie uzdrowiskowej w Kołobrzegu w odległości 250 metrów od plaży.

Dom letniskowy "Akacja" znajduje się we wschodniej części wsi Grzybowo. Około 250 metrów od najpiękniejszej plaży w tej części Bałtyku.

Bla Marine

+ 48 606 113 713

Blå Marine to nowy kompleks drewnianych domków w stylu skandynawskim nad morzem, tuż przy lesie. Fajna lokalizacja, domki z nadmorskim wystrojem, gdzie jeszcze czuć zapach świeżego drzewa. Rowery do dyspozycji naszych Gości. Gwarantujemy sielską atmosferę doprawioną dużą ilością jodu. Zapraszamy! Rezerwacje tel: +48 606 113 713 www.blamarine.pl

Ten jedyny w swoim rodzaju ośrodek wypoczynkowy wyznacza nowe standardy jakości, komfortu i obsługi klienta. To nowa marka dla wyjątkowych ludzi poszukujących większej swobody. To przeniesienie luksusowego, hotelowego apartamentu do oazy ciszy, spokoju i intymności, bez rezygnacji z wypoczynku na świeżym, morskim powietrzu.

Domki Letniskowe GALA

+48 663 260 200

Obiekt znajduje się w bardzo spokojnej okolicy około 2 minuty drogi od morza.

3 domki w technologii drewnianej, Rok budowy 2007/2008, pow. po ok. 62 m2, jeden 6-cio osobowy i dwa 8-osobowe.

Ośrodek wczasowy Lentia położony jest przy lesie, w cichym, spokojnym miejscu 200m.

Domki Letniskowe MOLA BEACH

+48 94 35 233 76

W naszych nowowybudowanych domkach fińskich oraz pokojach dwuosobowych pachnie wciąż świeżym drewnem. Nikogo zatem nie dziwi wprowadzony przez nas absolutny zakaz palenia wewnątrz pomieszczeń.

Wynajem domków holenderskich WESTBEACH CAMP znajduje się w spokojnej zachodniej części Kołobrzegu w odległości 1500m od centrum Grzybowa i 2000m od centrum Kołobrzegu, a od jednej z najpiękniejszych plaż w Polsce dzieli nas zaledwie 450m. Posiadamy na wynajem 2 holenderskie domki letniskowe.