facebook
×
KOLOBRZEG.COM - Internetowy Informator

Kołobrzeg Sunrise Festival 2023

                                        SUNRISE FESTIVAL 2023Sunrise Festival to nie tylko wspaniałe doznania wizualne i muzyczne. Podczas eventu można skorzystać z wielu usług partnerów eventu . Fryzjerzy, wizażyści, barberzy, styliści, strefy multimedialne, foto-budki i wiele innych atrakcji. To wszystko sprawia, że oprócz wybornej uczty muzycznej uczestnicy festiwalu mogą poczuć się jak na największych wydarzeniach na świecie.

W 2023 roku Sunrise Festival zaskoczy po raz kolejny! Już wiadomo, że w tym roku uczestnicy będą bawić się na 4 głównych scenach: Black, Blue, Red i White, na których zagrają przedstawiciele niemal każdego gatunku muzyki elektronicznej. Oczywiście nie zabraknie największych gwiazd, spektakularnej scenografii, oszałamiającej pirotechniki i oprawy wizualnej.

Organizator powrócił też ze sztandarowymi projektami – After Party oraz The History Of Sunrise. Oba wydarzenia odbędą się w niedzielę 23 lipca. After Party zorganizujemy na plaży centralnej przy kołobrzeskim Molo.

The History Of Sunrise to będzie wielki powrót do najlepszych wspomnień. DJ Kris zabierze uczestników w 6-godzinną podróż po największych trance’owych przebojach ostatnich 30 lat. Na scenie będzie mu towarzyszyć aż 13 legendarnych artystów, którzy stoją za sukcesem Sunrise Festival. Do tego specjalnie wyprodukowane wizualizacje, filmy i obrazy, które zobaczycie na ekranach. To trzeba przeżyć!

Kolejny raz poprzeczka została podniesiona wyzej. To będzie 19. edycja festiwalu pełna nowości na najwyższym poziomie, może na niej gościć nawet 150 000 osób. 
Sunrise Festival 2023 rozpocznie się 21 lipca.

Bilety można kupić na naszej stronie internetowej – www.sunrisefestival.plSUNRISE FESTIVAL 2022Tego lata (22 - 24 lipca)  SUNRISE FESTIVAL będzie obchodził swoje 18. urodziny!  Po dwóch latach przerwy związanej z epidemią koronawirusa impreza wraca i jak zapewniają organizatorzy, będzie to największa i najbardziej bogata edycja festiwalu, jaką kiedykolwiek udało się wyprodukować. Na miejscu będzie 5 gigantycznych scen, na których zagra ponad 100 artystów.
Najwięksi z największych to:
*DAVID GUETTA * wystąpi w  sobotę  23 lipca na Red Stage;
* FAITHLESS * wystąpi w piątek 22 lipca na Red Stage;
* FATBOY SLIM * wystąpi w niedzielę 24 lipca na Red Stage;
* MARSHMELLO * wystąpi w piątek 22 lipca na Red Stage;
* ERIC PRYDZ * wystąpi w niedzielę 24 lipca na Red Stage;
* PAUL KALKBRENNER * wystąpi w niedzielę 24 lipca na Red Stage.

BILETY
                  
      


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

                                    SUNRISE FESTIVAL 2020
  

        

Ze względu na pandemię COVID-19 tegoroczny Sunrise Festival 2020 zostaje przeniesiony na przyszły rok. Nowy termin festiwalu to 23-25 lipca 2021r.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


                                   SUNRISE FESTIVAL 2019


        

Po 17 latach festiwal zmienia lokalizację na lotnisko w Podczelu, dzięki czemu zyska  większą przestrzeń. Powstanie 5 scen zaprojektowanych z wielkim rozmachem. Specjalnie na te okazję powstaje miasteczko SunCity z polami namiotowymi, domkami o wysokim standardzie oraz pełnym zapleczem gastronomicznym i sanitarnym.
Do plaży z miasteczka i pola namiotowego będzie zaledwie 50 metrów.

Całe wydarzenie rozpocznie pre-party na terenie pola namiotowego, w którym udział będą mogły wziąć tylko osoby, które wykupiły nocleg na terenie SunCity.
Następnego dnia oficjalnie wystartuje XVIII edycja festiwalu wschodzącego słońca.
W nadchodzącym tygodniu podamy więcej informacji o noclegach na terenie miasteczka SunCity.

BILETY DOSTĘPNE NA STRONIE:  https://bilety.sunrisefestival.pl/

Sunrise Festival 2019 - lineup z podziałem na dni i sceny:

19 lipca (piątek):

RED STAGE:
ADAM DE GREAT,
ARMIN VAN BUUREN,
FEDDE LE GRAND,
MARLO,
MELO.KIDS,
RUBEN DE RONDE,
W&W.

BLUE STAGE:
ALEX M.O.R.P.H,
ARCTIC MOON,
BEN NICKY,
KHOMHA,
NITROUS OXIDE,
PAUL VAN DYK.

SILVER STAGE:
FRONTLINER,
HEADHUNTERZ,
KELTEK,
NOISECONTROLLERS,
ZATOX.

ANTS STAGE:
ANDREA OLIVA,
DEEPLOMATIK,
FRANCISCO ALLENDES B2B UNER,
NIC FANCIULLI,
SOLARDO,
STEVE LAWLER.

HELDEEP STAGE:
BARTES,
DISCIPLES,
EDX,
MK,
NEEVALD,
NORA EN PURE,
OLIVER HELDENS.

20 lipca (sobota):

RED STAGE:
AFROJACK,
ALOK,
BOUNCE INC.,
DJ KUBA & NEITAN,
DON DIABLO,
NERVO.

BLUE STAGE:
COSMIC GATE,
INDECENT NOISE,
JORDAN SUCKLEY,
MATT BUKOVSKI,
OLIVER SMITH,
PURPLE HAZE,
ØRJAN NILSEN.

SILVER STAGE:
CLAPTONE,
CRISTOPH,
MATUSH,
MILKWISH,
RIVA STARR,
TENSNAKE.

BLACK STAGE:
ADAM BEYER B2B IDA ENGBERG,
DAVE METZO,
DUSS,
JAMIE JONES,
JORIS VOORN,
NICOLE MOUDABER.

MARTIN SOLVEIG PRESENTS STAGE:
CHRISS JAXX,
GOLDEN FEATURES,
LA FUENTE,
LOUD LUXURY,
MARTIN SOLVEIG,
MICHAEL CALFAN,
MIQRO.

21 lipca (niedziela):

RED STAGE:
DIRTY RUSH & GREGOR ES,
GROMEE,
JAY HARDWAY,
KEANU SILVA,
THE CHAINSMOKERS,
TIMMY TRUMPET.

BLUE STAGE:
4 STRINGS,
CJ STONE,
DJ KRIS,
GREGORY,
MATYS,
PERAN VAN DIJK.

WHITE STAGE:
CHUCKIE,
EMDI,
LAIDBACK LUKE,
MOGUAI,
ROKO,
WALLY LOPEZ.

BLACK STAGE:
BOOKA SHADE,
CHELINA MANUHUTU,
EATS EVERYTHING,
HEIDI,
PYSH,
TIGA,
WEIKUM.

NO REDEMPTION STAGE:
BROHUG,
IBRANOVSKI,
INDOX,
MERCER,
TCHAMI X MALAA,
VALENTINO KHAN.
 

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 

SUNRISE FESTIVAL 2018Sunrise Festival 2018: pre-rejestracja biletów już 1 lutego

Sunrise Festival 2018 odbędzie się w dniach 27-29 lipca w Kołobrzegu. Festiwal zostanie zorganizowany po raz ostatni w słynnym Amfiteatrze. Na tegorocznej edycji powstanie 3 scena na której będzie królować muzyka techno, a pierwsze nazwiska zostaną ujawnione już niebawem w RMF MAXXX. Nowością w systemie sprzedaży biletów będzie pre-rejestracja biletów miesiąc wcześniej.

Rozpoczęcie oficjalnej sprzedaży biletów zaplanowane zostało na 1 marca. Organizatorzy postanowili jednak wprowadzić pewne udogodnienia w systemie sprzedaży, umożliwiając uczestnikom wcześniejszą rezerwację wejściówek, a tym samym gwarancję ich zdobycia. Wszyscy chętni będą mogli bowiem dokonać pre-rejestracji biletów już miesiąc wcześniej.
Pre-rejestracja potrwa od 1 do 25 lutego.

Jak to działa?
Pre-rejestracja rozpocznie się 1 lutego i będzie wyglądać niemalże identycznie jak zakup biletów. Użytkownicy będą proszeni o podanie ilości oraz personalizację wszystkich biletów. Zamawiający może dokonać rezerwacji biletów na swoje dane osobowe oraz znajomych na wybrane dni Festiwalu. Ważne jest, aby nie składać dodatkowych zamówień na wcześniej użyte dane osobowe (system będzie to autoweryfikował). Przy złożeniu dodatkowych zamówień na te same dane osobowe, mogą one zostać anulowane. Poprawnie złożone zamówienia z aktualnym statusem realizacji i numerem zamówienia będą wyświetlone w indywidualnym panelu użytkownika na stronie bileterii. Rezerwacja nie wymaga uiszczania płatności od 1 do 25 lutego.
Po dokonanej rezerwacji biletów, każdy użytkownika otrzyma informację drogą elektroniczną o prawidłowo złożonym zamówieniu oraz zostanie poproszony o dokonanie płatności za wybrane bilety w terminie od 25 do 28 lutego. W tym czasie użytkownik będzie musiał dokończyć proces wybierając sposób płatności i dostawy. Płatności będzie można dokonać za pośrednictwem platformy PayU lub Paypal, a w kwestii dostawy biletów dostępne będą opcje przesyłki kurierskiej lub przesyłki pocztą tradycyjną. W przypadku pre-rejestracji opłaty należy dokonać nie poźniej niż 28 lutego. Po tym czasie wszystkie nieopłacone zamówienia zostaną anulowane bez możliwości ich wznowienia. W panelu będzie można również pobrać fakturę VAT, jeśli uprzednio ta opcja została wybrana przez zamawiającego.
Ile kosztować będą bilety na Sunrise Festival 2018?

Pule sprzedażowe zostały zlikwidowane. Uczestnicy będą mogli dokonać zakupu biletów na konkretne dni Festiwalu w uśrednionej cenie. Bilet standardowy będzie kosztował 199 zł, natomiast bilet VIP będzie można zamówić już od 600 zł za dzień. Cena biletów w sprzedaży regularnej będzie wyższa.

Przypominamy, że pre-rejestracja rozpocznie się już 1 lutego o godzinie 12:00 na stronie organizatora: www.sunrisefestival.pl. W przypadku wyprzedania wszystkich biletów w pre-rejestracji, bilety w sprzedaży regularnej zaplanowanej na 1 marca 2018 będą niedostępne.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

SUNRISE FESTIVAL 2017

Od piątku 21 lipca do niedzieli 23 lipca Kołobrzeg po raz 15-ty stanie się światową stolicą muzyki elektronicznej, a dziesiątki tysięcy fanów przeżyje tutaj jeden z najwspanialszych weekendów w swoim życiu. Po raz pierwszy w historii, w ostatnium dniu festiwalu impreza odbędzie się na dwóch scenach.

Na stronie www.sunrisefestival.pl rozpoczęła się sprzedaż biletów. Bilet standardowy na pierwszy dzień imprezy (21.07.17) można nabyć już za 129 zł, na drugi (22.07.17) za 149 zł, a na trzeci (23.07.17) za 109 zł.

Karnet dwudniowy (21-22.07.17) kosztuje 270 zł, karnet trzydniowy (21-23.07.17) 380 zł, a bilety z możliwością dostępu do sektora VIP można zamówić już od 550 zł. Sprzedaż będzie trwała aż do wyczerpania biletów.
Nagłośnienie Funktion One na Sunrise Festival After Party 2017!


Atmosfera nieustającej zabawy w doborowym towarzystwie, piękne widoki na Bałtyk, ciepły piasek pod stopami i muzyka w najlepszym wydaniu – After Party po Sunrise Festival to najsłynniejsza plażowa impreza w naszym kraju, to doskonałe zwieńczenie święta muzyki klubowej, to niepowtarzalna okazja do delektowania się dzwiękami muzyki House w najlepszej możliwej jakości. Jakości, którą w tym roku, po raz pierwszy na taką skalę w Polsce, zapewni odpowiedzialny za nagłośnienie brytyjski system dźwiękowy Funktion One.
Charakterystyczne fioletowe głośniki kojarzyć powinni wszyscy bywalcy wielkich światowych festiwali i to nie tylko ze względu na ich kolor czy niebanalny wygląd, ale przede wszystkim dzięki ich niezwykłej jakości reprodukcji dźwięku – wszystko za sprawą w pełni tubowej konstrukcji i charakterystycznego podziału pasma pomiędzy poszczególnymi przetwornikami. „Jesteśmy skoncentrowani na wierności dźwięku, od strony technologicznej nasze podejście to unikanie korekcji w systemie (co powoduje problemy fazowe i zmniejszenie zapasu dynamicznego), jak i przetworników kompresowanych w średnicy pasma (z ich nieodłączną ostrością i zniekształceniami)” - czytamy na stronie marki.Produkcją systemów nagłośnieniowych Funktion One zajmuje się garstka osób pracujących w podlondyńskiej siedzibie firmy leżącej w malowniczym terenie hrabstwa Surrey. Limitowana ilość wypuszczanych na rynek produktów jest w tym przypadku niebagatelną zaletą - to gwarancja najwyższej jakości i świadomość, że każdy głośnik dopracowany jest w najmniejszym szczególe.

„Osiągnięcie najlepszej możliwej jakości dźwięku jest głównym czynnikiem motywującym w Funktion One. Chcemy okazać szacunek należny precyzji ludzkiego słuchu przez dostarczanie produktów ukazujących tak dużą rozdzielczość i ilość detali, jak to tylko możliwe” - twierdzą założyciele Funktion One – Tom Andrews i John Newsham – duet, który już od ponad 45 lat opracowuje, konstruuje, testuje, poprawia i produkuje głośniki. Ci dwaj bardzo uzdolnieni inżynierowie swoją przygodę z dźwiękiem zaczynali w czasach, gdy systemy nagłośnieniowe nie były ogólnie dostępne, a ich obsługa wymagała dużej specjalizacji, w związku z czym firmy nagłośnieniowe produkowały systemy tylko i wyłącznie na swoje własne potrzeby. Budowa systemów koncertowych szła Tomowi i Johnowi tak dobrze, że postanowili rozszerzyć profil działalności i oprócz produkcji systemów na własne potrzeby, podjęli decyzję o rozpoczęciu ich sprzedaży i dystrybucji.

Tak powstała marka Turbosound, która błyskawicznie osiągnęła międzynarodowy sukces i jak to często w takim przypadku bywa, zaczęła podążać swoją własną drogą uzależnioną od słupków sprzedaży i pozostawiała już niewiele do powiedzenia swoim założycielom. Właśnie dlatego Tom Andrews i John Newsham zdecydowali się opuścić swoje, już dojrzałe i samodzielne dziecko by realizować marzenia w nowej firmie – Funktion One Research.

Przez pierwsze lata istnienia Funktion One Research nie wypuściła żadnego produktu. Dopiero na przełomie tysiącleci charakterystyczne fioletowe konstrukcje z szarym „axheadem” stały się dostępne na rynku i w wielu kwestiach pozostawiły konkurencję daleko w tyle. „Nasze systemy nagłośnieniowe charakteryzują się też świetną kontrolą kierunkowości, co pozwala skupić dźwięk tam, gdzie jest potrzebny i zminimalizować wpływ środowiskowy związany z graniem. Nasze projekty skupiają się też na zwiększeniu efektywności (konwersji mocy wzmacniacza w energię akustyczną) - przekłada się to na żywszy i żwawszy dźwięk. Oznacza to także mniejsze zapotrzebowanie na energię elektryczną, potrzebną do osiągnięcia zadanej głośności, co czyni systemy Resolution bardziej efektywnymi energetycznie od innych” - dodają Tom i John.

Pomimo tego, że od chwili wprowadzenia na rynek pierwszego produktu firmy minęło ponad 15 lat, Funktion One wciąż utrzymuje niejako manufakturniczy system pracy. Lata doświadczeń z konstrukcjami oraz konsekwentne i bezkompromisowe podążanie własną drogą przekłada się w prostej linii na wrażenia klubowiczów, którzy doskonale rozpoznają i doceniają charakterystyczne konstrukcje Funktion One - może nieco ekscentrycznej, niszowej, ale uznanej marki, która zaopatruje parkiety klubów na całym świecie.
W tym roku system nagłośnienia Funktion One pozwoli delektować się dźwiękiem na Kołobrzeskiej plaży, gdzie odbędzie się Sunrise Festival After Party 2017. Na miejscu będą też przedstawiciele marki w kraju, czyli firma F1:Dystrybucja Polska, która przygotuje prezentację oferty Funktion One (skierowaną w pierwszej kolejności do przedstawicieli krajowej branży klubowej) w postaci demo roomu, gdzie każdy zainteresowany będzie miał okazję zapoznać się ze sprzętem, porozmawiać o nim, a przede wszystkim - posłuchać szerokiego spektrum modeli z oferty marki.
Premierę jakości dzwięku systemu Funktion One będzie można usłyszeć już w niedzielę 23 lipca, czyli trzeciego dnia Sunrise Festival w Kołobrzegu.
 

LINE - UP SUNRISE FESTIVAL 2017 
 

Galantis 
Duet szwedzkich producentów i DJ-ów – Christiana Karlssona i Linusa Eklöwa, których muzyczne drogi przecięły się w legendarnym studio Robotberget w Sztokholmie. Wcześniej, panowie skupiali się na indywidualnych sukcesach i produkowaniu przebojów dla największych gwiazd sceny pop – Linus pod pseudonimem Style of Eye współpracował z Usherem, Kylie Minogue i Lily Allen, Christian jako Bloodshy przyczynił się do sukcesów Britney Spears, Kylie Minogue, Madonny, Jennifer Lopez, Katy Perry i Kelis. Pomysł współpracy narodził się po tym, gdy Linus zremiksował przebój „Animal” - zespołu Christiana Miike Snow, a pomiędzy muzykami narodziła się trwająca do dzisiaj przyjaźń. Pierwszy singiel Galantis „You” wydany w 2013 roku oczarował scenę EDM z samym Tiesto na czele, który stworzył oficjalny remiks tego utworu, a kolejne przeboje „Runaway (U&I)“ oraz „No Money“ są nadal bardzo często puszczane w rozgłośniach radiowych na całym świecie. Galantis wystąpią na żywo w sobotę 22 lipca na Sunrise Festival 2017.Malaa
To jedna z największych zagadek światowej sceny muzyki tanecznej. Wszyscy znają jego utwory, ale nikt nie zna jego tożsamości. Pierwszy raz o tym paryskim DJ-u usłyszeliśmy za sprawą legendy Future House – Tchamiego, który w swoich setach często sięgał po „Notorious”, utwór wydany w jego wytwórni Confession. Głęboki bas i precyzyjne uderzenia perk

Scopri steroidi con prezzi a partire da 5 euro https://italiafarmaci24.com/. Offriamo consegna in Italia e in altri paesi. Non perdere le offerte speciali e i vantaggi esclusivi.