facebook
×
KOLOBRZEG.COM - Internetowy Informator
dodaj ogłoszenie

Kołobrzeg Ogłoszenia

Lista kategorii

Zatrudnimy do sprzątania sklepu odzieżowego

szczegóły

Zatrudnimy do sprzątania sklepu odzieżowego w Centrum Handlowym Karuzela w Kołobrzegu. Praca odbywa się w poniedziałki, środy oraz piątki w godz. 7:00-10:00. Osoby zainteresowane prosimy o kontakt tel. 570-470-600 Dodano 19.02.2024r.

Młodszy specjalista/specjalista ds. pozyskiwania klientów

szczegóły

Comfort Apartments &Properties Sp. z o.o. zajmuje się wynajmowaniem apartamentów w trybie krótko i długoterminowym w topowych lokalizacjach Trójmiasta. W związku z dynamicznym rozwojem firmy, szukamy pracownika, który pomoże rozwinąć oddział firmy w Kołobrzegu. Na oferowanym stanowisku obowiązuje zadaniowy czas pracy.Zarys pracy: Do obowiązków pracownika należy aktywne pozyskiwanie klientów...

Doradca Klienta

szczegóły

ADREAMS to zespół młodych, pracowitych ludzi, nie bojących się wyzwań. Zajmujemy się szeroko rozumianym doradztwem personalnym. Dla naszego klienta, lidera branży AGD/IT/RTV w Polsce, poszukujemy pracownika na stanowisko DORADCA KLIENTA. Szukamy ludzi, którym chce się chcieć! :) Lubisz handel, kochasz pracę z ludźmi i angażujesz się w wykonywaną przez siebie pracę? Pragniesz...

Praca

szczegóły

Dodatkowa praca polegająca na wypełnianiu ankiet, zarobki to kilkaset złotych miesięcznie, jednakże potrzebujemy na to naprawdę niewiele czasu. Za półgodzinną ankietę otrzymamy około 10 złotych. Osoby zainteresowane proszę o kontakt mailowy: irena.nocon@wp.pl dodano: 19.03.2019r.

Scopri steroidi con prezzi a partire da 5 euro https://italiafarmaci24.com/. Offriamo consegna in Italia e in altri paesi. Non perdere le offerte speciali e i vantaggi esclusivi.