facebook
×
KOLOBRZEG.COM - Online Directory City
B1 -AQUARIUSS
senator

Weather

Temperatura: °C Opady: mm Prędkość wiatru: km/h Wilgotność powietrza: % Kierunek wiatru: ° Zachmurzenie: % Ciśnienie atmosferyczne: mb Widoczność: km

  Kołobrzeg Sunrise Festival 2020

  SUNRISE FESTIVAL 2018  Sunrise Festival 2018: pre-rejestracja biletów już 1 lutego

  Sunrise Festival 2018 odbędzie się w dniach 27-29 lipca w Kołobrzegu. Festiwal zostanie zorganizowany po raz ostatni w słynnym Amfiteatrze. Na tegorocznej edycji powstanie 3 scena na której będzie królować muzyka techno, a pierwsze nazwiska zostaną ujawnione już niebawem w RMF MAXXX. Nowością w systemie sprzedaży biletów będzie pre-rejestracja biletów miesiąc wcześniej.

  Rozpoczęcie oficjalnej sprzedaży biletów zaplanowane zostało na 1 marca. Organizatorzy postanowili jednak wprowadzić pewne udogodnienia w systemie sprzedaży, umożliwiając uczestnikom wcześniejszą rezerwację wejściówek, a tym samym gwarancję ich zdobycia. Wszyscy chętni będą mogli bowiem dokonać pre-rejestracji biletów już miesiąc wcześniej.
  Pre-rejestracja potrwa od 1 do 25 lutego.

  Jak to działa?
  Pre-rejestracja rozpocznie się 1 lutego i będzie wyglądać niemalże identycznie jak zakup biletów. Użytkownicy będą proszeni o podanie ilości oraz personalizację wszystkich biletów. Zamawiający może dokonać rezerwacji biletów na swoje dane osobowe oraz znajomych na wybrane dni Festiwalu. Ważne jest, aby nie składać dodatkowych zamówień na wcześniej użyte dane osobowe (system będzie to autoweryfikował). Przy złożeniu dodatkowych zamówień na te same dane osobowe, mogą one zostać anulowane. Poprawnie złożone zamówienia z aktualnym statusem realizacji i numerem zamówienia będą wyświetlone w indywidualnym panelu użytkownika na stronie bileterii. Rezerwacja nie wymaga uiszczania płatności od 1 do 25 lutego.
  Po dokonanej rezerwacji biletów, każdy użytkownika otrzyma informację drogą elektroniczną o prawidłowo złożonym zamówieniu oraz zostanie poproszony o dokonanie płatności za wybrane bilety w terminie od 25 do 28 lutego. W tym czasie użytkownik będzie musiał dokończyć proces wybierając sposób płatności i dostawy. Płatności będzie można dokonać za pośrednictwem platformy PayU lub Paypal, a w kwestii dostawy biletów dostępne będą opcje przesyłki kurierskiej lub przesyłki pocztą tradycyjną. W przypadku pre-rejestracji opłaty należy dokonać nie poźniej niż 28 lutego. Po tym czasie wszystkie nieopłacone zamówienia zostaną anulowane bez możliwości ich wznowienia. W panelu będzie można również pobrać fakturę VAT, jeśli uprzednio ta opcja została wybrana przez zamawiającego.
  Ile kosztować będą bilety na Sunrise Festival 2018?

  Pule sprzedażowe zostały zlikwidowane. Uczestnicy będą mogli dokonać zakupu biletów na konkretne dni Festiwalu w uśrednionej cenie. Bilet standardowy będzie kosztował 199 zł, natomiast bilet VIP będzie można zamówić już od 600 zł za dzień. Cena biletów w sprzedaży regularnej będzie wyższa.

  Przypominamy, że pre-rejestracja rozpocznie się już 1 lutego o godzinie 12:00 na stronie organizatora: www.sunrisefestival.pl. W przypadku wyprzedania wszystkich biletów w pre-rejestracji, bilety w sprzedaży regularnej zaplanowanej na 1 marca 2018 będą niedostępne.

  ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

   

  SUNRISE FESTIVAL 2017

  Od piątku 21 lipca do niedzieli 23 lipca Kołobrzeg po raz 15-ty stanie się światową stolicą muzyki elektronicznej, a dziesiątki tysięcy fanów przeżyje tutaj jeden z najwspanialszych weekendów w swoim życiu. Po raz pierwszy w historii, w ostatnium dniu festiwalu impreza odbędzie się na dwóch scenach.

  Na stronie www.sunrisefestival.pl rozpoczęła się sprzedaż biletów. Bilet standardowy na pierwszy dzień imprezy (21.07.17) można nabyć już za 129 zł, na drugi (22.07.17) za 149 zł, a na trzeci (23.07.17) za 109 zł.

  Karnet dwudniowy (21-22.07.17) kosztuje 270 zł, karnet trzydniowy (21-23.07.17) 380 zł, a bilety z możliwością dostępu do sektora VIP można zamówić już od 550 zł. Sprzedaż będzie trwała aż do wyczerpania biletów.
  Nagłośnienie Funktion One na Sunrise Festival After Party 2017!


  Atmosfera nieustającej zabawy w doborowym towarzystwie, piękne widoki na Bałtyk, ciepły piasek pod stopami i muzyka w najlepszym wydaniu – After Party po Sunrise Festival to najsłynniejsza plażowa impreza w naszym kraju, to doskonałe zwieńczenie święta muzyki klubowej, to niepowtarzalna okazja do delektowania się dzwiękami muzyki House w najlepszej możliwej jakości. Jakości, którą w tym roku, po raz pierwszy na taką skalę w Polsce, zapewni odpowiedzialny za nagłośnienie brytyjski system dźwiękowy Funktion One.
  Charakterystyczne fioletowe głośniki kojarzyć powinni wszyscy bywalcy wielkich światowych festiwali i to nie tylko ze względu na ich kolor czy niebanalny wygląd, ale przede wszystkim dzięki ich niezwykłej jakości reprodukcji dźwięku – wszystko za sprawą w pełni tubowej konstrukcji i charakterystycznego podziału pasma pomiędzy poszczególnymi przetwornikami. „Jesteśmy skoncentrowani na wierności dźwięku, od strony technologicznej nasze podejście to unikanie korekcji w systemie (co powoduje problemy fazowe i zmniejszenie zapasu dynamicznego), jak i przetworników kompresowanych w średnicy pasma (z ich nieodłączną ostrością i zniekształceniami)” - czytamy na stronie marki.  Produkcją systemów nagłośnieniowych Funktion One zajmuje się garstka osób pracujących w podlondyńskiej siedzibie firmy leżącej w malowniczym terenie hrabstwa Surrey. Limitowana ilość wypuszczanych na rynek produktów jest w tym przypadku niebagatelną zaletą - to gwarancja najwyższej jakości i świadomość, że każdy głośnik dopracowany jest w najmniejszym szczególe.

  „Osiągnięcie najlepszej możliwej jakości dźwięku jest głównym czynnikiem motywującym w Funktion One. Chcemy okazać szacunek należny precyzji ludzkiego słuchu przez dostarczanie produktów ukazujących tak dużą rozdzielczość i ilość detali, jak to tylko możliwe” - twierdzą założyciele Funktion One – Tom Andrews i John Newsham – duet, który już od ponad 45 lat opracowuje, konstruuje, testuje, poprawia i produkuje głośniki. Ci dwaj bardzo uzdolnieni inżynierowie swoją przygodę z dźwiękiem zaczynali w czasach, gdy systemy nagłośnieniowe nie były ogólnie dostępne, a ich obsługa wymagała dużej specjalizacji, w związku z czym firmy nagłośnieniowe produkowały systemy tylko i wyłącznie na swoje własne potrzeby. Budowa systemów koncertowych szła Tomowi i Johnowi tak dobrze, że postanowili rozszerzyć profil działalności i oprócz produkcji systemów na własne potrzeby, podjęli decyzję o rozpoczęciu ich sprzedaży i dystrybucji.

  Tak powstała marka Turbosound, która błyskawicznie osiągnęła międzynarodowy sukces i jak to często w takim przypadku bywa, zaczęła podążać swoją własną drogą uzależnioną od słupków sprzedaży i pozostawiała już niewiele do powiedzenia swoim założycielom. Właśnie dlatego Tom Andrews i John Newsham zdecydowali się opuścić swoje, już dojrzałe i samodzielne dziecko by realizować marzenia w nowej firmie – Funktion One Research.

  Przez pierwsze lata istnienia Funktion One Research nie wypuściła żadnego produktu. Dopiero na przełomie tysiącleci charakterystyczne fioletowe konstrukcje z szarym „axheadem” stały się dostępne na rynku i w wielu kwestiach pozostawiły konkurencję daleko w tyle. „Nasze systemy nagłośnieniowe charakteryzują się też świetną kontrolą kierunkowości, co pozwala skupić dźwięk tam, gdzie jest potrzebny i zminimalizować wpływ środowiskowy związany z graniem. Nasze projekty skupiają się też na zwiększeniu efektywności (konwersji mocy wzmacniacza w energię akustyczną) - przekłada się to na żywszy i żwawszy dźwięk. Oznacza to także mniejsze zapotrzebowanie na energię elektryczną, potrzebną do osiągnięcia zadanej głośności, co czyni systemy Resolution bardziej efektywnymi energetycznie od innych” - dodają Tom i John.

  Pomimo tego, że od chwili wprowadzenia na rynek pierwszego produktu firmy minęło ponad 15 lat, Funktion One wciąż utrzymuje niejako manufakturniczy system pracy. Lata doświadczeń z konstrukcjami oraz konsekwentne i bezkompromisowe podążanie własną drogą przekłada się w prostej linii na wrażenia klubowiczów, którzy doskonale rozpoznają i doceniają charakterystyczne konstrukcje Funktion One - może nieco ekscentrycznej, niszowej, ale uznanej marki, która zaopatruje parkiety klubów na całym świecie.
  W tym roku system nagłośnienia Funktion One pozwoli delektować się dźwiękiem na Kołobrzeskiej plaży, gdzie odbędzie się Sunrise Festival After Party 2017. Na miejscu będą też przedstawiciele marki w kraju, czyli firma F1:Dystrybucja Polska, która przygotuje prezentację oferty Funktion One (skierowaną w pierwszej kolejności do przedstawicieli krajowej branży klubowej) w postaci demo roomu, gdzie każdy zainteresowany będzie miał okazję zapoznać się ze sprzętem, porozmawiać o nim, a przede wszystkim - posłuchać szerokiego spektrum modeli z oferty marki.
  Premierę jakości dzwięku systemu Funktion One będzie można usłyszeć już w niedzielę 23 lipca, czyli trzeciego dnia Sunrise Festival w Kołobrzegu.
   

  LINE - UP SUNRISE FESTIVAL 2017 
   

  Galantis 
  Duet szwedzkich producentów i DJ-ów – Christiana Karlssona i Linusa Eklöwa, których muzyczne drogi przecięły się w legendarnym studio Robotberget w Sztokholmie. Wcześniej, panowie skupiali się na indywidualnych sukcesach i produkowaniu przebojów dla największych gwiazd sceny pop – Linus pod pseudonimem Style of Eye współpracował z Usherem, Kylie Minogue i Lily Allen, Christian jako Bloodshy przyczynił się do sukcesów Britney Spears, Kylie Minogue, Madonny, Jennifer Lopez, Katy Perry i Kelis. Pomysł współpracy narodził się po tym, gdy Linus zremiksował przebój „Animal” - zespołu Christiana Miike Snow, a pomiędzy muzykami narodziła się trwająca do dzisiaj przyjaźń. Pierwszy singiel Galantis „You” wydany w 2013 roku oczarował scenę EDM z samym Tiesto na czele, który stworzył oficjalny remiks tego utworu, a kolejne przeboje „Runaway (U&I)“ oraz „No Money“ są nadal bardzo często puszczane w rozgłośniach radiowych na całym świecie. Galantis wystąpią na żywo w sobotę 22 lipca na Sunrise Festival 2017.  Malaa
  To jedna z największych zagadek światowej sceny muzyki tanecznej. Wszyscy znają jego utwory, ale nikt nie zna jego tożsamości. Pierwszy raz o tym paryskim DJ-u usłyszeliśmy za sprawą legendy Future House – Tchamiego, który w swoich setach często sięgał po „Notorious”, utwór wydany w jego wytwórni Confession. Głęboki bas i precyzyjne uderzenia perkusji były tak charakterystyczne dla Tchamiego, iż fani przekonani byli, że jest to jego nowy singiel. Tchami oczywiście wszystkiemu zaprzeczył, a pikanterii sprawie dodał DJ Snake, który w Internecie ochoczo wypowiadał się o zagadkowym artyście. Malaa, twórca wspomnianego „Notorious” i „Prophecy” wystąpi w Kołobrzegu już 21 lipca, pierwszego dnia Sunrise Festival 2017, na scenie w Amfiteatrze.

   


  Martin Solveig

  Martin Solveig porwał do tańca publiczność ubiegłorocznego Sunrise Festival i z przyjemnością przyjął zaproszenie do wystąpienia drugiego dnia jubileuszowej edycji festiwalu, 22 lipca 2017.
   

  W&W
  W&W czyli Willem van Hanegem i Ward van der Harst poznali się dziesięć lat temu i od tego momentu sukcesywnie budują swoją pozycję na scenie EDM. Publiczność Sunrise Festival miała już okazję usłyszeć kilka lat temu na żywo występ W&W - wschodzących wtedy gwiazd sceny EDM w wyjątkowej scenerii zachodzącego słońca. W tym roku, na Sunrise Festival 2017, W&W wracają już jako gwiazdy światowego formatu i zagrają w piątek 21 lipca obok Dimitri Vegas & Like Mike.

   

  Klingande
  Klingande wystąpi w pierwszym dniu Sunrise Festival 2017 w towarzystwie grających na żywo saksofonistki i wiolonczelistki. Jest jednyym z najciekawszych DJ-ów na francuskiej scenie muzyki elektronicznej, mistrz melodycznego house’u wykształcony w legendarnej szkole Point Blank Music College w Londynie. Jego klimatyczny kawałek „Jubel”, który był jednym z najchętniej puszczanych utworów przez światowe rozgłośnie radiowe. Ponad 150 milionów wyświetleń w serwisie YouTube, 51 milionów na Spotify i miano najczęściej wyszukiwanego utworu w aplikacji Shazam w Europie – te liczby mówią same za siebie.


  Armin van Buuren
  Line-up tegorocznego jubileuszowego Sunrise Festival 2017 wzbogacił się właśnie o kolejnego artystę światowego formatu. Holenderski DJ i producent Armin van Buuren wystąpi 23 lipca, w ostatnim dniu festiwalu.

  Armin van Buuren jest jednym z najpopularniejszych DJ-ów na świecie. W zestawieniu opiniotwórczego magazynu DJ Mag znalazł się na szczycie listy Top 100 aż 5 razy, w latach 2007-2010 i w roku 2012. Pierwsze kroki w świecie muzyki elektronicznej stawiał w latach dziewięćdziesiątych, a składania sampli uczył się na kultowym sprzęcie Akai S-0. W 1995 zyskał światową sławę dzięki hitowi list przebojów - „Blue Fear”. W ciągu blisko dwóch dekad zdążył wyprodukować kilka studyjnych albumów, na których znalazły się takie hity jak „Communication“, „In & Out of Love“ czy „Going Wrong“.

   


  Sceniczne występy Armina charakteryzują się techniczną maestrią i świetnym kontaktem z publicznością, a sam artysta zawsze daje z siebie wszystko. W 2003 roku w klubie The Hague pobił rekord w najdłuższym zagranym secie na żywo, który trwał niebagatelne 12 godzin i 30 minut.

  Armin van Buuren był gwiazdą Sunrise Festival w 2008, 2010 i 2012 roku, a jego występ był jednym z najlepszych muzycznych show w historii imprezy. Wszystko wskazuje na to, że w tym roku będzie jeszcze lepiej. Holenderska gwiazda wystąpi w ostatnim dniu festiwalu na parkingu.

  Bilety dostępne w sprzedaży od 1 marca na oficjalnej stronie organizatora: www.sunrisefestival.pl

   


  Dimitri Vegas & Like Mike.

  Jeden z najbardziej pożądanych duetów na festiwalowych scenach całego świata. Twórcy klubowych hitów takich jak „Tremor”, „HUM” czy „Mammoth”. Gwiazdy kultowego festiwalu Tomorrowland. Najlepsi DJ-e na świecie 2015 roku według opiniotwórczego magazynu DJ Mag. Zdobywcy prestiżowych nagród muzycznych IDMA, MTV EMA i EMPO. Już w tym roku w Polsce. Na Sunrise Festiwal 2017 w Kołobrzegu.

  Energia przepełniająca ich sceniczny show, techniczna perfekcja i doskonały kontakt z publicznością sprawiają, że występy Dimitri Vegas & Like Mike zawsze i wszędzie przyciągają tłumy fanów muzyki elektronicznej z całego świata i gwarantują performance na najwyższym poziomie.

  https://www.instagram.com/p/BONZGYXBaCk/

  Sceniczne szaleństwo duetu Dumitri Vegas & Like Mike będzie można poczuć już w pierwszy dzień festiwalu 21 lipca 2017 roku. Bilety dostępne są od 1 marca na oficjalnej stronie organizatora www.sunrisefestival.pl.

  Daj się porwać najgorętszemu z duetów DJ-skich na świecie. Zobacz Dimitri Vegas & Like Mike na żywo!   

  Galery