facebook
×
KOLOBRZEG.COM - Online Directory City
B1 -AQUARIUSS
senator

Weather

Temperatura: °C Opady: mm Prędkość wiatru: km/h Wilgotność powietrza: % Kierunek wiatru: ° Zachmurzenie: % Ciśnienie atmosferyczne: mb Widoczność: km

  Kołobrzeg Fish fry

  #Wyniki wyszukiwania#

  ALE RYBA

  +48 666 395 775

  Lokal oferuje ryby z własnego połowu. Ryby z pieca dla wszystkich dbających o zdrową dietę, a także ryby smażone w chrupiącym cieście.

  BELONA

  +48 94 354 03 87

  Od lat smażalnię zaopatrują ci sami rybacy, którzy doskonale znają jej wymagania. Zaraz po połowie, specjalnie pod klienta ryba jest sortowana, aby najlepsze sztuki trafiły w ręce kucharzy. W centralnym punkcie sali niczym serce tętni życiem 1000 litrowe akwarium rafowe, w którym podziwiać można wiele gatunków koralowców i pięknie wybarwionych ryb. Szeroka gama dodatków od frytek , przez ziemniaczki eco z pieca, blanszowane warzywa, aż do własnego wyrobu surówek z bufetu samoobsługowego. Chlubą lokalu są pierogi po rybacku, flaczki z kalmara, zupa z łososia, klasycznie smażony dorsz ale również z pieca na plackach i grillowanych jarzynach z pieca. Na życzenie serwowana jest ryba saute z wody.

  KARMAZYN

  +48 601 277 647

  From the best docks and farms onto your plate, the fish and steak served at ’’Karmazyn’’ is prepared in the most subtle, tasteful and sophisticated way. The unmistakable taste of the sea and farms in irresistible surroundings Open every day from 20 of Jun till 30 of August From 11 a.m. till 21 p.m. – Breakfast, Lunch and Dinner

  Tawerna PACYFIK

  +48 506 150 685

  Lokal oferuje szeroki wachlarz ryb smażonych lub z pieca. Ponadto w karcie przeważają dania kuchni polskiej, zupy, pierogi . Tawerna usytuowana jest w samym porcie w Kołobrzegu.

  Grill Bar PIRAT

  +48 94 354 69 47

  Grill Bar Pirat to klimatyczne i przytulne miejsce z kuchnią polską i europejską. Na szczególną uwagę zasługują dania z ryb. Lokal czynny od poniedziałku do piątku w godzina od 11:00 do 19:00.

  RYBY REWIŃSKI

  +48 94 354 66 00

  Podstawowe menu lokalu od lat nie ulega zmianom. Goście sa już przyzwyczajeni do wyjątkowego smaku smażonego dorsza, który bije wszelkie rekordy popularności. Na kolejnych miejscach listy przebojów plasuje się smażona flądra, pstrąg, halibut i łosoś. Swoich miłośników ma też jedyny w swoim rodzaju turbot, kargulena i oczywiście nieśmiertelny śledzik.

  SMAKOSZ

  +48 505 997 695

  Kołobrzeska smażalnia ryb z tradycjami sięgającymi 1969 roku, aktualnie prowadzona przez nowe pokolenie ze świeżym spojrzeniem na współczesną kuchnie.