facebook
×
KOLOBRZEG.COM - Online-Verzeichnis Stadt
B1 -AQUARIUSS
senator
B3-Oceanarium

Wetter

Temperatura: °C Opady: mm Prędkość wiatru: km/h Wilgotność powietrza: % Kierunek wiatru: ° Zachmurzenie: % Ciśnienie atmosferyczne: mb Widoczność: km

  #Powrót#

  Nachrichten Podwórko NIVEA na plaży

  04.08.2018

  ODWIEDŹ PODWÓRKO NIVEA NA PLAŻY W KOŁOBRZEGU I CIESZ SIĘ SŁOŃCEM Z NIVEA!
  Do końca wakacji pozostał już tylko miesiąc. Warto spędzić ten czas aktywnie, ciesząc się ze wspaniałej pogody razem z całą rodziną. Świetnym pomysłem na spędzenie czasu jest akcja Podwórko NIVEA na Plaży, która już w najbliższy weekend zawita do Kołobrzegu. Moc atrakcji gwarantowana!

  Od kilku tygodni pogoda nad Bałtykiem rozpieszcza wypoczywających. W takie upały należy zwrócić szczególną uwagę na odpowiednią ochronę przeciwsłoneczną, aby później cieszyć się zdrową opalenizną. Jeżeli nie wiesz w jaki sposób dobrać odpowiedni filtr przeciwsłoneczny do swojej karnacji i typu skóry koniecznie odwiedź Podwórko NIVEA na Plaży. Eksperci NIVEA SUN z pewnością doradzą każdemu, a w specjalnej fotobudce na własne oczy zobaczysz „jak widzi Cię słońce” i jak działają kosmetyki do opalania.

  Edukacja to jednak nie wszystko! Plażowa strefa NIVEA to mnóstwo atrakcji dla każdego. Zarówno dzieci jak i dorośli mogą wziąć udział w licznych konkursach, zajęciach sportowych i tanecznych, czy spróbować swoich sił na skimboardzie. Ale to jeszcze nie koniec! Dla odwiedzających, NIVEA przygotowała również najróżniejsze zajęcia i warsztaty kreatywne. Każdy chętny może stworzyć swoją własną koszulkę i płócienną ekotorbę. A wszystko to całkowicie bezpłatnie w rytmach wakacyjnej muzyki.

  Od piątku do niedzieli w godzinach 10-18 będzie można skorzystać z atrakcji Podwórka NIVEA na Plaży w Kołobrzegu. Nie może Was tam zabraknąć!