facebook
×
KOLOBRZEG.COM - Internetowy Informator
Powrót

Aktualności SUNRISE FESTIVAL 2023

21.07.2023

Sunrise Festival to nie tylko wspaniałe doznania wizualne i muzyczne. Podczas eventu można skorzystać z wielu usług partnerów eventu . Fryzjerzy, wizażyści, barberzy, styliści, strefy multimedialne, foto-budki i wiele innych atrakcji. To wszystko sprawia, że oprócz wybornej uczty muzycznej uczestnicy festiwalu mogą poczuć się jak na największych wydarzeniach na świecie.

W 2023 roku Sunrise Festival zaskoczy po raz kolejny! Już wiadomo, że w tym roku uczestnicy będą bawić się na 4 głównych scenach: Black, Blue, Red i White, na których zagrają przedstawiciele niemal każdego gatunku muzyki elektronicznej. Oczywiście nie zabraknie największych gwiazd, spektakularnej scenografii, oszałamiającej pirotechniki i oprawy wizualnej.

Organizator powrócił też ze sztandarowymi projektami – After Party oraz The History Of Sunrise. Oba wydarzenia odbędą się w niedzielę 23 lipca. After Party zorganizujemy na plaży centralnej przy kołobrzeskim Molo.

The History Of Sunrise to będzie wielki powrót do najlepszych wspomnień. DJ Kris zabierze uczestników w 6-godzinną podróż po największych trance’owych przebojach ostatnich 30 lat. Na scenie będzie mu towarzyszyć aż 13 legendarnych artystów, którzy stoją za sukcesem Sunrise Festival. Do tego specjalnie wyprodukowane wizualizacje, filmy i obrazy, które zobaczycie na ekranach. To trzeba przeżyć!

Kolejny raz poprzeczka została podniesiona wyzej. To będzie 19. edycja festiwalu pełna nowości na najwyższym poziomie, może na niej gościć nawet 150 000 osób.
Sunrise Festival 2023 rozpocznie się 21 lipca.

Bilety można kupić na naszej stronie internetowej – www.sunrisefestival.pl