facebook
KOLOBRZEG.COM - Internetowy Informator
Doris spa A1 Dodaj obiekt
do naszej bazy

Pogoda

Temperatura: 2 °C Opady: 0.0 mm Prędkość wiatru: 13 km/h Wilgotność powietrza: 70 % Kierunek wiatru: 194 ° Zachmurzenie: 46 % Ciśnienie atmosferyczne: 1027 mb Widoczność: 10 km

Kołobrzeg Sunrise Festival 2014

Sunrise Festival 2014: znamy informacje o niedzieli

Sunrise Festival 2014 będzie trwał 3 dni. Impreza rozpoczyna się w piątek 25 lipca, a kończy w niedzielę 27 lipca. Dzisiaj dowiedzieliśmy się o tym co wydarzy się w niedzielę wieczorem w Amfiteatrze. Będzie historycznie, jak za dawnych lat. Rusza nowy projekt. Znamy gwiazdy.

W ubiegły piątek poznaliśmy dj-ów, którzy w niedzielny poranek rozkręcą plażowy after-party po Sunrise Festival 2014. To nie koniec atrakcji niedzielnej części festiwalu wschodzącego słońca. Wieczorem, w Amfiteatrze odbędzie się pierwsza edycja The History of Sunrise Festival z udziałem gwiazd z poprzednich edycji. Nowy projekt jest zamiennikiem do odbywającego się wcześniej Sunset Music Awards. DJ Kris, zapowiedział, że niedzielę w 100% dedykuję hitom z przed dekady. Tego dnia obok wspomnianej legendy polskiego clubbingu wystąpią również: Peran van Dijk (NL), Marc van Linden (DE) oraz Diabllo, Jay Bae i Matys. Diabllo świętuje swoje 20-lecie za konsoletą, a nasz wieloletni partner radiowy – RMF MAXXX 10-te urodziny istnienia radia. Albo grubo, albo wcale.

Więcej informacji niebawem. Ceny biletów nie są jeszcze znane. Do sprzedaży trafią w następnym miesiącu.
www.Bilety.SunriseFestival.pl

CENY:

PIĄTEK – 119 PLN
SOBOTA – 139 PLN
NIEDZIELA – bezcenna

SUNRISE FESTIVAL
25-27/07/2014
KOŁOBRZEG
www.facebook.com/sfmdt

Music Defeats Time Production Team

DJ Kris to wielka legenda polskiej sceny klubowej. Jest pomysłodawcą i organizatorem Sunrise Festival w Kołobrzegu. Ojciec wielu przemian. Wierny fan muzyki Trance, którą przemycał do swoich setów przez wiele lat. Okazuje się, że dziś to klasyki na płytach największych koneserów muzycznych. Swój występ na The History of Sunrise Festival traktuje bardzo emocjonalnie. To właśnie tam się wszystko rozpoczęło i trwa do dzisiaj. Piękne lata, o których wspomni w swoim magicznym secie w niedzielę 27 lipca.

Peran van Dijk jest bezwątpienia rewelacyjnym producentem muzycznym. Jego hity zostały zapamiętane na długie lata i do dzisiaj można je usłyszeć w setach dj-skich. Na Sunrise Festival występował na pierwszy edycjach. Zapisał się w historii tego festiwalu swoimi niezapomnianymi występami. Wspomnienia powrócą. Peran ponownie w Amfiteatrze w niedzielę 27 lipca 2014.

Marc van Linden to dj i producent, który swoją karierę rozpędził kilkanaście lat temu. To za sprawą wielkich przebojów takich jak „AM 2 PM“ czy „Orgasm“ z Matysem. To on jako pierwszy sięgnął po „Beautiful Things“ i Polska zakochała się w tym wokalu. Wspomnień czar w jego występie zaplanowanym oczywiście w niedzielę wieczorem, 27 lipca na The History of Sunrise Festival.

Matys pochodzi ze Śląska. Jest producentem, dj-em i grafikiem komputerowym. Swoją karierę rozwijał u boku wielkich niemieckich artystów. Jego flagowym hitem okazał się „Orgasm“. Tego utworu na pewno nie zabraknie w jego secie na The History of Sunrise Festival 2014.

Jay Bae to synonim słowa energia. Od zawsze wierny technicznym brzmieniom muzyki klubowej. Z Sunrise Festival związany od początku istnienia imprezy. W tym roku jego występ będzie podsumowaniem jego twórczości związanej z tym festiwalem. Niebanalny,
nieprzewidywalny, zawsze dobrze przyswajalny. Jay Bae w niedzielę na Amfiteatrze. Będzie moc.

Diabllo przygodę muzyczną zaczynał od kaset. Później dopadły go płyty winylowe, pierwsze odtwarzacze dj-skie, i rewolucja cyfrowa. Ponadto był rezydentem kilku klubów. Prowadzi internetową audycję “Face to Face” i jest laureatem wielu konkursów dj-skich. Podsumowanie 20 lat wspaniałej kariery dj-skiej w jego wykonaniu już w lipcu. Na The History of Sunrise Festival.

   

 

Galeria